فال روز : دوشنبه 1 شهریور ماه 1389

فال روزانه


به ادامه مطلب بروید...

بره متولدین فروردین : باید کمی صبر کرد تا این گرد و خاک از بین برود در یک فضای روشن و شفاف باید تصمیم گیری کرد و از شتابزدگی پرهیز نمود آهسته آهسته رقیبان مشت خود را یکی پس از دیگری باز خواهند کرد.

گاو متولدین اردیبهشت : از تبادل نظر كردن در مورد محركها و انگیزه‌های خود خودداری نكنید، برای اینكه اگر بخواهید به دیگران نشان بدهید كه چه چیزی برایتان از همه چیز مهتر است، این كار آسان‌ترین روش است. شما نسبت به اعتقادات خود خیلی متعصب هستید. حتی اگر افراد دیگر امروز قادر نباشند دیدگاه‌های خود را با شما در میان بگذارند، در نهایت آنها به دیدگاه‌های قدرتمند شما احترام خواهند گذاشت.

دو پیکر متولدین خرداد : شما این طور فکر می کنید که یکی از همکاران یا آشنایان را خیلی خوب می شناسید ولی لازم است که در این رابطه تجدیدنظر کنید. در واقع این شخص به دلیل حسادت نمی تواند خوشحالی و موفقیت شما را ببینید. ولی این منصفانه نیست چون شما برای به دست آودن هر چیزی سخت تلاش می کنید و به ندرت چیزی را به آسانی به دست می آورید.

خرچنگ متولدین تیر : با وجود اینكه شما نیاز دارید به منظور درست انجام دادن كارهایتان از روش خود دفاع كنید، اما بهتر است به جای برخوردهای خصمانه گفتگوی دوستانه را انتخاب كنید. شما می‌توانید هر دو روی سكه را ببینید و علاقه شما به تشویق شدن نه تنها موقعیت شما را تضعیف نمی‌كند، بلكه آن را قوی‌تر نیز می‌كند.


شیر متولدین مرداد : وقتی پی بردید كه تیم كاری و همكاران شما فكری مشابه شما دارند، لذت می‌برید و از وقایع اخیر تغییرات مطلوبی درست می‌شود و اطمینان شما را زیاد می‌كند. در دوره‌ای قرار خواهید گرفت كه شگفتی‌های زیادی برایتان پیش می‌آید. خبرهایی كه به طور غیرمنتظره خواهند رسید، مژده‌هایی برای شما خواهند بود.

خوشه متولدین شهریور : معمولاً شما ترجیح می‌دهید به جای برنامه‌ریزی كردن و طبق برنامه مشخص كار كردن، به طور غریزی كاری را انجام دهید. شما زمانی كه ذهنتان را با برنامه‌ریزی‌ها و روابط محدود می‌كنید، احساس می‌كنید كه تحت فشار قرار گرفته‌اید، بنابراین وقتی احساس مسئولیت نداشته باشید،انرژی و زمان باارزشتان را نیز تلف می‌كنید. به جای مخالفت كردن با اصول و قوانین، آنها را سرمشق خود قرار داده تا بازده كاریتان بیشتر شود.


ترازو متولدین مهر : شما امروز از كمك كردن به افراد دیگر دست كشیده‌اید، برای اینكه می‌خواهید پیام خود را بلندتر و واضح‌تر به گوش آنها برسانید. یا شاید هم می‌خواهید خودتان را از قید پروژه‌ای كه فكر می‌كنید به بیراهه رفته آزاد كنید. در هر دو مورد شما باید به انگیزه‌هایتان اهمیت بدهید، چراكه اگر ترس انگیزه اصلی شما باشد، هیچ كدام از كارهایتان فایده‌ای نخواهد داشت. ذخیره كردن انرژی‌تان كار عاقلانه‌ای است، اما نگذارید یك نفر دیگر تاوان اشتباه شما را پس بدهد.

کژدم متولدین آبان : اگر می‌خواهید عذاب نكشید و دیگران به حرف‌های‌تان گوش دهند بدون هیچ‌گونه تعارفی نظرتان را بیان كنید. به نظر می‌رسد شخص یا موضوعی مانع از اجرای نقشه‌های‌تان می‌شود و هر نوع پافشاری از جانب شما بی‌نتیجه می‌ماند. سعی كنید مشكلات و سوءتفاهماتی كه بین شما و همسرتان ایجاد شده را به كلی از بین ببرید، به همین دلیل نیز احتیاج دارید كه وقت بیشتری را با او صرف كنید، اما اگر جزو مجردین هستید، عشق به طور غیرمنتظره‌ای وارد زندگی‌تان می‌شود، ولی مراقب او باشید كه تنهایتان نگذارد.

کمان متولدین آذر : كارها از كنترل شما خارج شده اند. اگر بتوانید چند روز دیگر هم صبر كنید همه كارها خود به خود انجام می پذیرند.


بز متولدین دی : شما تمایلی به ریسک کردن ندارید. فقط صبر کنید و گرنه همه کارها را به هم خواهید ریخت. : ورزش شما را بسیار سرحال می آورد و شما امشب بسیار با آرامش خواهید خوابید

دلو متولدین بهمن : موقعیت مالی ممکن است تغییر بخصوصی نداشته باشد ولی نگرانی نیز ایجاد نخواهد نمود. موقعیت سفری چند روزه و تفریحی را از دست ندهید. از طرف بچه ها فوق العاده خوشحال خواهید شد و متاهلین نیز با تمام تلاششان نخواهند توانست بر سوءتفاهمات پیش آمده فائق بشوند.


ماهی متولدین اسفند : یک نفر رفتار عجیبی دارد و تنها با این کار می خواهد حس کنجکاوی شما را برانگیزد. با شعوری که دارید می توانید شرایط را کنترل کنید. در مورد مسائل عشقی لازم نیست با سیاست رفتار کنید. جالب است که بدون این که گامی به جلو بردارید اتفاق بعدی را حس بزنید. یك ابتكار تازه و یا یك پیشنهاد جدید میتواند این حالت یكنواخت را از بین برده و شور حال تازه ای را به كارها بدهد هر از چندگاه باید حس تازه ای را به زندگی تزریق كرد.