فال روز : سه شنبه 2 شهریور ماه 1389


فال روزانه


به ادامه مطلب بروید...


بره متولدین فروردین : شما عاشق رقابت هستید و در این زمان در چند تا از آنها شرکت خواهید کرد. خوشبختانه شما فردی خوش بین هستید و این سبب می شود از تمام فرصت های زندگی به نحو احسن استفاده کنید. گاه آدمی بر خلاف میل خود ناچار میشود كه با كسی قطع رابطه كند كه هرگز تصورش را هم نمی كرد چرخ روزگار در آستین خود طرحها و برنامه های متنوعی دارد كه ما را از آن آگاهی نیست.

گاو متولدین اردیبهشت : خیلی جالب است كه شما برای خودتان محدودیت‌هایی تعیین كرده‌اید، ولی اطرافیانتان اصرار دارند كه شما به اهدافتان برسید آنها اگر بدانند كه دقیقاً چه چیزی می‌خواهید احساس بهتری خواهند داشت، چرا كه راه كمك كردن به شما را خواهند فهمید. اما وقتی یك بار نیازهای خود را توضیح دادید صحبت‌تان را ادامه ندهید، وگرنه موضوع را پیچیده‌تر می‌كنید. منطقی بودن بهتر از این است كه با یك مسئله احساس راحتی بكنید.

دو پیکر متولدین خرداد : عشق هنگامی وجودتان را پر خواهد ساخت كه درهای قلب‌تان را به رویش باز كنید و امروز روز چنین کاریست. شكست در عشق گذشته را فاجعه به شمار نیاورید و به خود و كسانی كه دوست‌تان دارند اجازه دهید كه سعی در خوشبخت شدن شما كنند.

خرچنگ متولدین تیر : امروز شما به خودتان كاملاً اطمینان دارید، چرا كه می‌دانید كه چه كارهایی باید انجام دهید و الان هم طبق برنامه از پیش تعیین شده كارتان را شروع كرده‌اید. با وجود این شما چون فرصت تفریح كردن را از دست داده‌اید، كمی هم ناراحت هستید. ولی زیاد خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نكنید؛ شما همیشه می توانید تفریح كنید، اما كارهای واجب و فوری را نمی توانید به روز بعد موكول كنید.


شیر متولدین مرداد : اگرچه ممكن است شما اول مقاومت كنید، اما تسلیم شدن و مقاومت نكردن خیلی زود شرایط دشوار را تبدیل به خوشی و شادی خواهد كرد. برای تداوم داشتن عشقی كه آرزویش را دارید، كمی بی‌تفاوتی بهایی است كه شما باید در دراز مدت در ازای آن بپردازید.

خوشه متولدین شهریور :  هر كاری انجام دهید، به نظر می‌رسد كه تحسین‌كننده‌های بی‌شماری را در پشت سر و پیش‌رو دارید. موقعیت مالی نیز با شروع یك منبع جدید در آمد اگرچه جزئی اما به شما یك تنفس راحت می‌دهد و خیالتان را از بابت خیلی مسائل راحت می‌كند. اگر به فكر معامله‌ای هستید چند روزی دست نگه دارید، به نفع شماست.


ترازو متولدین مهر : می توانید به افرادی که مشکل دارند به هر روشی کمک کنید .البته تا زمانی که پول قرض ندهید . این کمک ایرادی ندارد اما اگر این کار را بکنید خودتان دچار مشکل می شوید و مطمئن باشید دیگر آن پول را به دست نمی آورید . امروز بسیار احساساتی هستید و همسرتان متوجه آن می شود.

کژدم متولدین آبان : تمام روز استراحت ماه است، تاحدی خوب و تاحدی نگران کننده است. خورشید و سیاره تیر ایده ها و افکار جدیدی را برایتان بوجود می آورد. هیجان و نگرانی شما را زیاد می کنند،احتیاط کنید که اشتباه نکنید. شب: تنها نمانید و سعی کنید در کنار دوستانتان باشید.

کمان متولدین آذر : امروز به طور غریزی اگر مشکلی در خانواده باشد متوجه می شوید اگر این طور بود کمی از خانه خارج شوید. درک و آگاهی شما، شما را به مسیری بسیار سودبخش و مفید می رساند، تنها سوال این است که آیا به حس ششم خود گوش می کنید؟ سعی کنید کمی بیشتر از همیشه ماجراجو باشید. مراقب اطرافیان خود باش این حرف هرگز به معنی تجسس و یا دخالت در كار دیگران نیست بلكه معنای آن اینست كه هشیاری خود را حفظ كنی و اجازه ندهی تا بعضی حسودان مانع كارها شوند.


بز متولدین دی : امروز شما در محل كار و یا در خانه دقت بیشتری دارید، چراكه كمتر دور و بر جزئیات می‌چرخید. در مورد روش تعادل برقرار كردن بین كار و تفریح به حس ششم خودتان اطمینان كنید. این سخن به معنای تنبل شدن نیست؛ بلكه به معنای این است كه از روزتان نهایت استفاده را ببرید و البته شاید مجبور شوید تا عصر هم كار كنید.

دلو متولدین بهمن : اگرچه دوست دارید كه زندگی خودتان را آنچنان كه می‌‌خواهید كنترل كنید ولی در دوره‌ای هستید كه احتیاج به تواضع بیشتر دارید. قصد دیگران از راهنمایی و اظهار عقیده در مورد زندگی خصوصی شما علاقه‌مند بودن آنها به شما است. سعی كنید بیشتر با دیگران همكاری كنید. شاید شما دنبال عشق نگردید ولی كمی به اطراف بنگرید، به‌طور حتم آن را می‌‌یابید.


ماهی متولدین اسفند : امروز شما واقعاً دوست ندارید خیلی جدی باشید، ولی متأسفانه چاره دیگری ندارید.حتی فكر كردن به اینكه اتفاقاتی كه در خانه روی داده است را نادیده بگیرید، یك لغزش اجتماعی محسوب می شود. پرتحركی خانواده می‌تواند آشفته كننده باشد، اما حالا وقت این است كه به احساسات افراد دیگر نیز توجه كرده و با نوعی از فعالیت كه بر پایه سود و منفعت افراد درگیر است آشنا بشوید.