فال روز : پنجشنبه 4 شهریور ماه 1389

فال روزانه


به ادامه مطلب بروید...بره متولدین فروردین : امروز دیگران را سرمشق خود قرار دادن روش خوبی برای شما نیست، زیرا آنها می‌خواهند شما را از سرشان باز كنند. الان می‌توانیم بهتان توصیه كنیم كه كاری را كه فكر می‌كنید مهم تر است انجام دهید. وقتی برای تجزیه و تحلیل كردن و برنامه ریزی كردن باقی نمانده است. پس از بازی كردن دست بردارید و همین الان اقدام كنید. شما باید روحیه شوخ طبعی خود را حفظ كرده و در عین حال كارهایتان را انجام دهید.

گاو متولدین اردیبهشت : روز پرخبری در پیش است. مشكلات بر شما سهل خواهند شد. عملی كه امروز انجام می‌‌دهید در آینده نتیجه‌اش را خواهید دید پس تمام تلاش خود را جهت برآوردن یك عمل خوب به كار ببندید. در زندگی اولین قدم را به سوی بخشش و عشق ورزیدن بردارید. مطمئن باشید زندگی معنا و مفهوم بهتری برایتان خواهد داشت. اما كسانی كه هنوز ازدواج نكردند، دوران زیبایی در انتظار شماست.

دو پیکر متولدین خرداد : شما امروز به راحتی می‌توانید رفتارهای سرد و بی‌تفاوت افراد دیگر را تشخیص بدهید، برای اینكه می‌دانید این موضوع مثل این است كه احساسات خود را مخفی كنید. اما حالا ورق برگشته است. شما از نظر احساسی دست یافتنی هستید، اما شاید افراد دیگر خیلی مایل نباشند به حرفهای شما گوش بدهند. اگر بریتان امكان دارد روابط تان را محدود كنید و بحثهای حساستان را در یك روز دیگر و با فردی شایسته‌تر داشته باشید

خرچنگ متولدین تیر : اگر شما شانه خالی كردن از زیر بار مسئولیتهایتان را تمرین می‌كنید، امروز انتخاب خیلی سختی پیش رو خواهید داشت. شما می توانید به خاطر نیازتان به ارتباط برقرار كردن دلیل قانع كننده‌ای مطرح كنید، اما هنوز هم وقتی فردی از نظر احساسی به شما نزدیك می شود، عقب نشینی می‌كنید. اگر وقت مناسبی برای ایجاد كردن شجاعت در خود وجود داشته باشد، زمانش همین الان است. لازم نیست كه از ترس آسیب دیدن از همان الگوهای قدیمی استفاده كنید.


شیر متولدین مرداد : امروز خبر یک مسافرت ناگهانی یا ورود مسافری را خواهید شنید که باعث شعف و شگفتی شما خواهد شد. گرفتاری‌های جزئی را بی‌اهمیت نشمارید، همین اندك‌ها هستند كه تبدیل به مشكلاتی آنچنانی خواهند شد. پس خوب حواس‌تان را به اطراف جمع كنید.

خوشه متولدین شهریور : هر نوع سوء تفاهم و ابهامی كه امروز پیش بیاید در آینده ای نه چندان دور حل می شود، بنابراین لازم نیست بی جهت مضطرب شوید. درست است كه بعضی ها پرخاشگر و مشكل ساز هستند و به همین خاطر وظیفه شماست كه مانند یك فرد بالغ رفتار كنید. بالاخره یك نفر باید این كار را بكند. در مورد روابط اجتماعی كمی شادی دارید و شاید به چند جا دعوت شوید و می توانید كمی انرژی خود را تخلیه كنید.


ترازو متولدین مهر : برای خودتان وقتی در نظر بگیرید اما بدانید که کارها به خوبی پیش نخواهد رفت. یو گا و تمرکز به شما بسیار کمک خواهد کرد،سعی کنید راحت باشید و به ندای درونتان گوش دهید.

کژدم متولدین آبان : شما امروز نه به وسیله پیشرفت كردن دركارتان بلكه به وسیله كامل كردن و یكی كردن اعتقادات مذهبی معمولی خود به نهایت پیشرفتتان رسیده اید. شاید شما مجبور شوید سبك زندگی تان كه روز به روز خسته كننده‌تر می‌شود را تغییر رهید، اما اگر شما با تكیه بر اعتقادات مذهبی خود كار كنید شادتر خواهید بود.

کمان متولدین آذر : درگیر اختلافاتی که بی ارتباط به شما هستند میشوید كه قدر مسلم عاقبت آن هرچه باشد، به دردسرها و اعصاب خرد شدن‌هایش نمی‌‌ارزد. اصولا بعضی اختلافات وقتی در اولین مراحل حل شود جای گسترش نمی‌‌یابد ولی وقتی دیگران هم در آن اختلاف دخالت كنند و دامنه‌اش را وسعت دهند، قابل كنترل نیست. آنچه شما را به هم ریخته و افسرده كرده پایان می‌‌یابد و چنانچه گویند پایان شب سیه سپید است.


بز متولدین دی : امروز كار كردن شما را ناراحت می‌كند، چراكه شما فرصت خوش بودن و تفریح كردن را از دست داده اید. شما كارهای پیش پا افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و می‌توانید خودتان را با انجام دادن این كارها سرگرم و خوشحال كنید. در مورد این موضوع منطقی فكر كنید و آنچه را كه می‌خواهید بر ضد اموری كه بیشترین اهمیت را دارند انجام دهید از قبل ارزیابی كنید. در حال حاضر پذیرفتن واقعیت از هر چیز دیگری مهم‌تر است.

دلو متولدین بهمن : شما یك دوست و یا یك هواخواه دارید كه می توانید بهش تكیه كنید، بنابراین لزومی ندارد كه در تنهایی و انزوا به سر ببرید. هنوز تصور این موضوع كه این شخص به خاطر شما الان اینجا حضور دارد سخت است. بنابراین شما به راحتی نمی‌توانید ریسك كنید. به جای اینكه در همین موقعیت جدید خود باقی بمانید، به سمت گرفتاری‌ها و شرایط سخت متمایل شوید تا ببینید یك رابطه دوستی قابل اطمینان چه فوایدی دارد.


ماهی متولدین اسفند : در روابط احساسی‌تان امكان دارد تغییراتی بسیار مثبت به وجود آید. پیشرفت مالی چشم‌گیری خواهید كرد که امروز کلیدش خواهد خورد ولی مقدار مخارج تان نیز بالا خواهد رفت. در یك جلسه چند نفره، تصمیمی جدی می‌‌گیرید كه در آینده، دلچسب بودن این تصمیم را جشن خواهید گرفت. پیچیدگی كار شما از بین می‌‌رود، چند كار را با هم شروع كرده‌اید كه نمی‌‌شود با هم انجام داد، پس قدم به قدم پیش بروید.