فال روز :   جمعه  5 شهریور ماه 1389

فال روزانه


به ادامه مطلب بروید...

بره متولدین فروردین : امروز حتماً به نصیحت دوست و یا همكارتان گوش بدهید، چرا كه در صحبت‌های این فرد حقایقی نهفته است. شاید شما با تمام جزئیات سخنان او موافق نباشید، ولی باید كاملاً گوشی شنوا داشته باشید، برای اینكه این سخنان چیزهایی كه درحال حاضر بدانها نیاز دارید را بهتان خواهد آموخت.

گاو متولدین اردیبهشت : قابلیت‌های خود را برای ایجاد یك روز پر هیجان بکار بگیرید. اگر لجبازی را كنار بگذارید فراز و نشیب‌زندگی را به راحتی پشت سر خواهید گذاشت. درباره نتیجه كار خود فكر كنید. شما نیاز به استراحت دارید، كمی به فكر خود باشید. با بیان جملات عاشقانه به كسی كه بیشترین نقش در زندگی شما را دارد، روزها و لحظات خوشی را بسازید، یك لبخند شیرین تاثیر بیشتری در زندگی شما خواهد گذاشت.

دو پیکر متولدین خرداد : شما امروز احساس خودمانی بودن می‌كنید، برای اینكه به یك راه حل منطقی دست یافته‌اید و می‌توانید آن را عملی كنید. خوشبختانه حالا شما كاملاً انعطاف پذیر هستید و انتظارات بیش از حد ندارید. حتی اگر آرزوی شما داشتن احساس رضایت كامل نباشد، شما قادر خواهید بود فواید اتفاقاتی كه می‌افتد را ببینید. قبول كردن شرایط و موقعیتهایتان در حال حاضر بدون هیچ تردیدی عملی قابل ستایش است.

خرچنگ متولدین تیر : در حال حاضر شما با مشكل مالی كم اهمیتی روبرو شده‌اید، حالا وقت این است كه در مورد اینكه چطوری باید پولهایتان را خرج كنید و چطوری خرج نكنید تصمیمی جدی بگیرید. اما این موضوع فقط یك مشكل مالی معمولی نیست، بلكه با اعتماد به نفستان هم ارتباط دارد. وقتی كه شما ارزش خودتان را فهمیدید، آن موقع توانایی این را هم دارید كه به حرفهای دیگران گوش بدهید. بنابراین با دست كم گرفتن خود نسبت به آنچه كه واقعاً هستید خودتان را توی مشكل نیندازید.


شیر متولدین مرداد : خانه‌سبز خود را با شاخه گلی زیبا بیارایید تا همه اهل خانه شاد شده و به خانواده‌ای سبز تبدیل شوند. اوضاع همه‌جوره بر وفق مراد است، نگران نباشید و صبر را پیشه سازید. فرصت‌های امروز جبران دیروز و ساختن بنای بهتری برای فردا در برابر سختی‌هاست، پس با دوراندیشی به فكر امروز و فردا باشید.

خوشه متولدین شهریور : كشمكشی ذهنی دارید تا بتوانید در یك زمان روی موضوعی واحد متمركز شوید و ممكن است به زودی ذهنتان پر از انواع احساسات گوناگون شود و متوجه خواهید شد كه بهترین راه حل برای شما این است كه مطالب را یادداشت كنید چرا كه ممكن است برخی از آنها را فراموش كنید.


ترازو متولدین مهر : یک روز رومانتیک در پیش دارید. ممکن است احساساتتان جریحه دار شود. شما در حال نزدیک شدن به اهدافتان هستید.شما عاشق هستید و تعجبی هم ندارد.

کژدم متولدین آبان : افكارتان را متمركز كنید زیرا ایده های روشنی در خصوص كسب درآمد خواهید داشت در حال حاضر به چیزهای بزرگ فكر می كنید و مایل نیستید نقشه های متوسط مانع كارتان شوند، بخصوص زمانیكه میتوانید بر روی مسائل اصلی تمركز داشته باشید در عین حال مراقبت كنید تا قدمها را به اندازه ی توانتان بردارید، در غیر این صورت تلاشتان بیهوده خواهد بود.

کمان متولدین آذر : امروز حوادث عجیبی برایتان اتفاق می‌افتد، برای اینكه قدرت تخیل شما خیلی قوی است و می‌تواند به واقعیت هم نزدیك شود. اما رویای شما لزوماً داشتن یك عالم طلا و داشتن رنگین كمان نیست. حتی در این روزهای روشن تابستانی شما به سمت مسائل حاشیه‌ای می‌روید. به جای شكایت كردن به خاطر انجام دادن كارهایتان، به خاطر توانایی‌هایی كه خدا بهتان اعطا كرده سپاسگزار باشید.


بز متولدین دی : شما امروز زیاد تمایل ندارید انرژی‌تان را با صحبت كردن در مورد احساساتتان هدر بدهید، چرا كه امروز نسبت به همیشه منطقی‌تر شده اید. شما در مقابل قطع كردن خوشی‌های پوچ و بی ارزش خیلی منطقی عمل می‌كنید. وقتی كه شما به منبع محدودیتهایتان رسیدگی می‌كنید، آن موقع گفتگوها هم برایتان اهمیت پیدا می‌كنند، اما فراموش نكنید كه هیچ محدودیتی در عشق وجود ندارد. پس وقتی برایتان پیش آمد ازش دوری نكنید.

دلو متولدین بهمن : در یك جمع صمیمی قرار می‌‌گیرید كه باید خود را نشان دهید. برای اینكه در گذران زندگی به اهداف خود برسید بهتر است امروز به نصایح بزرگ‌تر‌ها گوش دهید. به همكار خود در محل كار و به همسر خود در زندگی احترام بگذارید. اول فكر كنید و بعد سخن به زبان بیاورید.


ماهی متولدین اسفند : همیشه دوست دارید احساس اطمینان خاطرتان را بالا ببرید.برخی از شما فکر می کنید داشتن همسر و خانواده این موضوع را درست می کند،اما بعضی دیگر دوست دارند در خانه بمانند و به ازدواج فکر نمی کنند در چند روز آینده به این موضوع فکر می کنید.