فال روز : یکشنبه 7 شهریور ماه 1389

فال روزانه


به ادامه مطلب بروید...

بره متولدین فروردین : تا آنجا كه ممكن است دقت بسیاری را برای دوستانتان صرف نمایید و این بسیار حائز اهمیت است چرا كه با آنها بسیار احساس راحتی می كنید البته جذابیت مخصوص شما در این روز بسیار كمك خواهد كرد و آنها با حالتی ستایش آمیز به سخنان شما گوش فرا میدهند حتی ممكن است یك دوستی تبدیل به عشق شده و فضایی رمانتیك برای برخی از شما ایجاد كند!

گاو متولدین اردیبهشت : امروز دیگران سرسخت و بی حوصله هستند.یک نفر رفتاری می کند که واقعاً تعجب می کنید.آیا واقعاً منظوری داشته اند و از عمد این حرکات را می کنند؟

دو پیکر متولدین خرداد : حال و احساس خوبی دارید. نگذارید که چیزی شما را تشویق و ترغیب به دعوا کند. مریخ شما را باز کمی به جلو پیش میبرد.استعداد شما در هر زمینه ای بالاتر می رود.

خرچنگ متولدین تیر : با كسی آشنا می‌شوید كه این آشنایی می‌تواند، تبدیل به عشقی بسیار زیبا شود و در انتها به ازدواج و تشكیل خانواده بیانجامد.


شیر متولدین مرداد : درباره یک موضوع مقاومت نکنید که آن مهم نیست و نسیمی است که دیگران را وادار می کند تا دیدگاه شما را بعداً یعنی زمانی که معنای بیشتری می دهد ببینند.

خوشه متولدین شهریور : امروز کارهای خیلی زیادی روی دوشتان سنگینی می‌کند و شاید هم نگران این هستید که همه این کارها را ناتمام رها کرده‌اید. هم اکنون تهیه کردن یک فهرست از کارهایتان، تمرکز کردن روی جزئیات و اختصاص دادن زمانی برای بررسی کردن هر یک از وظایف‌تان، یک راهبرد مفید و مناسب است. اما شما از موانعی که سر راه شما قرار می‌گیرند خسته شده‌اید. شما نباید فقط به خاطر اینکه دوست دارید قوانین یکنواخت روزانه‌تان را بشکنید دست به کاری پر مخاطره بزنید. روی گزینه‌های خود فکر کنید، ولی قبل از اینکه به صورت جدی اقدام کنید یک روز صبر کنید.


ترازو متولدین مهر : امروز شما بیشتر از اینكه به فكر شاد بودن باشید بیشتر نگران این هستید كه چگونه می‌توانید با كاردانی خود و توانایی‌هایتان دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. لازم است شما چیزهایی كه بهشان علاقه دارید را بشناسید، چرا كه كارهایتان را به خوبی انجام داده‌اید. اما شما حتی اگر كاملاً توانمند و زیبا باشید و مورد علاقه دیگران هم باشید، باز هم احساس رضایت كامل نمی‌كنید. شما باید فراتر از ظاهر خود و دیگران را ببینید تا بتوانید بفهمید كه واقعاً چه اتفاقی افتاده است.

کژدم متولدین آبان : افراد خوب و جالبی وارد زندگی‌تان می‌شوند. با وجود اینكه شما دوست ندارید این روزها به پایان برسد، اما افكار ایده‌آل و عالی شما آمادگی رویارویی با موقعیت‌های غیر ممكن را بهتان می‌دهد. اگر شما از توقعات خود بگذرید ممكن است شكستی كوچك را تجربه كنید، بنابراین آمادگی تغییردادن ذهن خود نسبت به آینده را داشته باشید.

کمان متولدین آذر : شاید شما دوست داشته باشید روزتان را با کمترین میزان ناآرامی و بی‌نظمی سپری کنید، اما اگر شما هیچ کاری هم نکنید ظاهراً می‌توانید از دردسر دوری کنید. شاید شما مجبور شوید برنامه‌های مرتب و زمان بندی شده خود را کنار گذاشته و حسی کار کنید. خوشبختانه در حالیکه فرصتهای هیجان‌انگیزی به زندگی‌تان راه پیدا کرده‌اند، طبیعت غریزی شما بهتان کمک می‌کند این فرصتها را ببینید.


بز متولدین دی : خبرهای خوبی در مورد تغییرات سازنده در محل كار به گوش تان می رسد. روابطتان با همكاران خوب می شود. شاید در مورد یكی از طرح هایتان استرس داشته باشید اما سعی كنید آرام باشید. همه كارها بدون مشكل حل می شوند.

دلو متولدین بهمن : با شرایطی رو به رو می شوید که دچار شک و تردید می شوید. بهترین روش برای از بین بردن این دو دلی صحبت با یک فرد مطمئن است.


ماهی متولدین اسفند : مراقب یک نفر باشید زیرا او از حسادت تصمیم دارد کارهایی به ضرر شما انجام دهد. خوب است دوستانتان را بشناسید.موضوعی تو را به خود مشغول داشته و نگران می کند. باید ریشه های این نگرانی را دریافت و آن را از بین برد. هیچ چیز مهمتر از خود زندگی نیست. بنابراین باید آن را اصل قرار داد.